ELENYS Třešňový květ náušnice ze sterlingového stříbra 925
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 479 Kč
Elenys náhrdelník Auriane – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(1 ks)
1 795 Kč
Detailní popis produktu
Náušnice Třešňový květ jsou inspirovány symbolikou jara, nových začátků a přirozené krásy. Jemně tvarované okvětní lístky v perleťovém provedení doplňuje sytě růžový střed, který dodává šperku svěžest a jemný barevný akcent. Decentní lístek s drobnými kameny podtrhuje elegantní detail a precizní zpracování.
Vyrobené ze sterlingového stříbra 925, náušnice působí lehce, nadčasově a velmi žensky. Třešňový květ je ideální volbou pro každodenní nošení i slavnostní příležitosti, kdy chceš působit přirozeně, něžně a elegantně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| EAN: | B09SXTVFRW |
| Typ zapínání: | Puzetka |
| Barva: | Stříbrná, Růžová, Červená, Bílá |
| Hmotnost: | 0,002 kg |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon, Glazura |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměry: | (výška x šířka) 1.0 x 1.3 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
ELENYS Liška náušnice ze sterlingového stříbra 925
Skladem
(>5 pár)
1 299 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 389 Kč
Elenys náušnice Aurielle – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(3 pár)
1 895 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 599 Kč
Elenys stříbrné rhodiované náušnice Mechový achát
Skladem
(1 pár)
1 899 Kč
4,5
14 hodnocení
Přidat hodnocení
5
7x
4
7x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
N
Nikola T.
|
7.8.2025
Krásné náušnice
4
H
Hanka
|
18.10.2020
jsou krásné
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)