Elenys náhrdelník s měsíčním drahokamem Půlměsíc 14K růžové zlato Vermeil
Detailní popis produktu
- Šperk je dodáván s certifikátem pravosti kamene Moonstone
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky a řetízky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| Velikost: | Nastavitelná |
| Barva: | Smíšená, Růžové zlato |
| Délka: | 40+5 cm |
| Materiál: | Růžové zlato Vermeil |
| Osazení: | Měsíční kámen Moonstone |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno růžovým zlatem |
| Rozměr kamene Moonstone: | (výška x šířka) 1.0 x 1.0 cm |
| Typ: | s přívěskem |
| Určení: | dámské |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)