Elenys pánský náramek Vlk-22cm
Detailní popis produktu
- Pánský náramek z chirurgické oceli v designu vlka
- chirurgická ocel
- Šířka náramku: 11 mm
- Velikost vlčí hlavy: 18 mm
- Velikost kroužku: 24 mm
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 116 g |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Určení: | Pánské |
| Šířka náramku: | 11 mm |
| Velikost vlčí hlavy: | 18 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)