Elenys stříbrný prsten nastavitelný Poletavý kolibřík
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
Elenys náramek Zapletené korálky černý
Skladem
(5 ks)
1 109 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 379 Kč
Elenys stříbrný náramek Růže
Skladem
(2 ks)
1 199 Kč
Detailní popis produktu
- Luxusní stříbrný prsten, kterému dominuje poletavý kolibřík a lístky zvýrazněny zářivými zelenými zirkony. Originální design prstenu, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené. Slaďte prsten s ostatními šperky značky Royal Fashion a vytvořte tak neodolatelný set.
- Velikost univerzální / nastavitelná.
- Šířka prstenu: 1.50 mm
- Stříbro 925/1000, zirkony.
- DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná, Zelená |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Rozměr kolibříka: | (výška x šířka) 10.80 x 14.70 mm |
| Šířka prstenu: | 1.50 mm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 799 Kč
2 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 469 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten s drahokamem moissanitem
Skladem
(2 ks)
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten Kotva
Skladem
(1 ks)
828 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný prsten Jemnost
Skladem
(2 ks)
985 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten Křišťálový klenot
Skladem
(>5 ks)
999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 925 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,6
15 hodnocení
Přidat hodnocení
5
9x
4
6x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)