Elenys stříbrný prsten Objetí
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 299 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný náramek Sebeláska s drahokamem růženínem a drahokamy topazy
Skladem
(>5 ks)
2 599 Kč
Detailní popis produktu
- Stříbrný lesklý prsten v designu objetí.
- Vyrobený z kvalitního ryzího stříbra ryzosti 925/1000.
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA - připravenou potěšit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| EAN: | B09SXTY4BK |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Smalt |
| Pohlaví: | Dámské |
| Šířka prstenu: | 2.70 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrný prsten Třpytivý křížek
Skladem
(4 ks)
1 178 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný prsten Pole hvězd
Skladem
(1 ks)
828 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 999 Kč
2 745 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 579 Kč
ELENYS Layers Flow pozlacený prsten 18K žluté zlato
Vyrábíme (odeslání za 5-10 dní)
(3 ks)
1 349 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 349 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten raw s drahokamy
Skladem
(1 ks)
2 525 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 299 Kč
2 425 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 748 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten Broušený čtverec
Skladem
(1 ks)
1 199 Kč
4,3
16 hodnocení
Přidat hodnocení
5
7x
4
8x
3
0x
2
0x
1
1x
Výpis hodnocení
5
MM
Markéta Muchová
|
2.8.2025
Moc hezký lesklý prstýnek :)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)