Elenys prsten Včelí královna
Detailní popis produktu
- Luxusní a propracovaný stříbrný prsten v designu včelí královny zdobený zirkony.
- Šířka prstenu: 1.40 mm
- Rozměr včely: (výška x šířka) 13.00 x 11.10 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná, Oranžová |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Rozměr včely: | (výška x šířka) 13.00 x 11.10 mm |
| Šířka prstenu: | 1.40 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)