Elenys Swarovski® náramek s krystaly - pozlacený 18K žluté zlato
Detailní popis produktu
- Náramek pozlacený 18k bílým zlatem s krystaly Swarovski®
- Stříbro ryzost Ag 925/1000, krystaly Swarovski®
- Povrchová úprava - pozlaceno 18k bílým zlatem
- Velikost: nastavitelná max. 24,5 cm
- Velikost krystalů: 4-8 mm / Počet: 32 ks
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky ze stříbra 925/1000 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| Velikost: | Nastavitelná, Max 24,5 cm |
| Barva: | Stříbrná, Žluté zlato |
| Barva kamene: | Zlatá |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Krystal Swarovski |
| Povrchová úprava: | pozlaceno bílým zlatem |
| Určení: | dámské |
| Hypoalergenní stříbro: | Ano |
| Velikost kamene: | 4-8 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)