Elenys stříbrný přívěsek bezpečnostní řetízek Dovolená
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný přívěsek Třpytivý had
Skladem
(2 ks)
865 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný přívěsek Ptáček ledňáček
Skladem
(3 ks)
1 109 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
Elenys stříbrný přívěsek Dekorativní písmeno M
Skladem
(5 ks)
1 089 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
Elenys přívěsek Dekorativní písmeno N
Skladem
(3 ks)
1 089 Kč
Detailní popis produktu
Stříbrný přívěsek Bezpečnostní řetízek zdobený mini přívěsky v designu kormidla a kotvy. Originální design přívěsku, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
Materiál: Stříbro 925/1000.
DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné bezpečnostní řetízky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | B07TB5QZFM |
| Barva: | Stříbrná |
| Délka: | 8.5 cm |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Pohlaví: | Dámské |
| Průměr průvleku: | 4 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,7
7 hodnocení
Přidat hodnocení
5
5x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)