Elenys stříbrný prsten Hvězdný výbuch
Související produkty
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
Stříbrný přívěsek Hvězdná láska
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
Royal Fashion náušnice Krásný vesmír
Momentálně nedostupné
(1 ks)
825 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
Elenys stříbrný náramek Motýl
Skladem
(3 ks)
1 149 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
1 379 Kč
Elenys stříbrný náramek Růže
Skladem
(1 ks)
1 199 Kč
Detailní popis produktu
- Stříbrný nastavitelný prsten Hvězdný výbuch obohacený čirým kamenem v podobě zirkonu. Prsten je zdoben technikou oxidace, aby design více vynikl. Originální design prstenu, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Stříbro ryzost Ag 925/1000, zirkon.
- Velikost - nastavitelná
- Obvod 52-60 mm / šířka prstenu 2.0 mm.
- Povrchová úprava - oxidováno, platinováno.
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná, Čirá |
| Barva kamene: | čirá |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Obvod: | 52-60 mm |
| Osazení: | Zirkon |
| Povrchová úprava: | platinováno, oxidováno |
| Téma: | vesmír/nebe |
| Typ: | Denní nošení |
| Určení: | dámské, dětské |
| Šířka prstenu: | 2.0 mm |
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
2 379 Kč
Elenys prsten Avellia – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(5 ks)
1 885 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
1 499 Kč
Elenys stříbrný prsten Třpytivé srdce lásky
Skladem
(1 ks)
1 099 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
Elenys srdcový prsten Jemné city
Skladem
(1 ks)
798 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
Elenys prsten Pole mystických květin
Skladem
(2 ks)
945 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
1 349 Kč
Elenys stříbrný prsten Oslnivé prvosenky
Skladem
(1 ks)
1 099 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
1 579 Kč
ELENYS Flower Pearl pozlacený prsten 18K žluté zlato
Skladem
(3 ks)
1 399 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
1 399 Kč
Elenys stříbrný prsten Dokonalá elegance
Skladem
(1 ks)
1 085 Kč
5,0
2 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
P
peta
|
19.10.2020
hezký, jemný
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)