Elenys stříbrný prsten Krásná Gypsophila
Související produkty
Detailní popis produktu
Stříbrný prsten v designu krásné květiny Gypsophila neboli nevěstin závoj. Stříbro 925/1000, zirkony. Velikost univerzální / nastavitelná. Šířka prstenu: 1.6 mm. Stříbro 925/1000, zirkony. DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,002 kg |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Šířka prstenu: | 1.6 mm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 499 Kč
2 855 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 799 Kč
2 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 925 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys prsten Pole mystických květin
Skladem
(2 ks)
945 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten Třpytivé vlnky
Skladem
(3 ks)
945 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,7
3 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)