Elenys stříbrný prsten nastavitelný Křišťálově modré lístky
Související produkty
Detailní popis produktu
- Luxusní a propracovaný stříbrný prsten v designu křišťálově modrých lístků zdobený zirkony.
- Šířka prstenu: 2.3 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | B09VBH6YNQ |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná, Modrá |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Šířka prstenu: | 2.3 mm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 699 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten s drahokamy Láska
Skladem
(1 ks)
2 499 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
ELENYS Azure Bloom prsten z prémiové oceli
Skladem
(2 ks)
1 299 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten Třpytivé srdce
Skladem
(1 ks)
895 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
ELENYS Layers Flow prsten z prémiové oceli
Vyrábíme (odeslání za 7-14 dní)
(3 ks)
1 299 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 499 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten s drahokamy moissanity
Skladem
(2 ks)
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 499 Kč
2 855 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys prsten Pejskova kostička
Skladem
(2 ks)
760 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 599 Kč
ELENYS Radiant Blush pozlacený prsten 18K žluté zlato
Vyrábíme (odeslání za 7-14 dní)
(3 ks)
1 449 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 239 Kč
Elenys stříbrný prsten Jemný překřížený
Skladem
(1 ks)
1 099 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,5
17 hodnocení
Přidat hodnocení
5
9x
4
8x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)