Elenys stříbrný prsten nastavitelný Křížek
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
Elenys stříbrný náramek Milovaná kočka
Skladem
(>5 ks)
1 239 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 599 Kč
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 999 Kč
2 549 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 990 Kč
Elenys stříbrný jemný náramek se srdíčkem
Skladem
(2 ks)
1 559 Kč
Detailní popis produktu
- Luxusní a propracovaný stříbrný prsten v designu křížku zdobený zirkony.
- Šířka prstenu: 1.90 mm
- Rozměr křížku: (výška x šířka) 12.20 x 9.95 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Rozměr křížku: | (výška x šířka) 12.20 x 9.95 mm |
| Šířka prstenu: | 1.90 mm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný prsten Srdce
Skladem
(>5 ks)
1 059 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten Třpytivá květina
Skladem
(>5 ks)
845 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 599 Kč
ELENYS Radiant Cherry pozlacený prsten 18K žluté zlato
Vyrábíme (odeslání za 7-14 dní)
(3 ks)
1 449 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten Třpytivé lístky
Skladem
(>5 ks)
925 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 599 Kč
ELENYS Radiant Candy pozlacený prsten 18K žluté zlato
Vyrábíme (odeslání za 7-14 dní)
(3 ks)
1 449 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys prsten Pejskova kostička
Skladem
(2 ks)
760 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten Třpytivé propojení
Skladem
(1 ks)
925 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys prsten Vintage
Skladem
(1 ks)
828 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,7
12 hodnocení
Přidat hodnocení
5
8x
4
4x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)