Elenys stříbrný prsten nastavitelný Milovaný pejsek a kostička
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 299 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný náramek Sebeláska s drahokamem růženínem a drahokamy topazy
Skladem
(>5 ks)
2 599 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 990 Kč
Elenys stříbrný jemný náramek se srdíčkem
Skladem
(2 ks)
1 559 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 499 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný náramek na přívěsky Srdce
Skladem
(5 ks)
1 988 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 599 Kč
1 999 Kč
Detailní popis produktu
- Luxusní a propracovaný stříbrný prsten v designu milovaného pejska a kostičky zdobený zirkony.
- Rozměr pejska + kostičky: (výška x šířka) 7.35 x 10.00 mm + 7.80 x 4.30 mm
- Šířka prstenu: 1.30 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Rozměr pejska + kostičky: | (výška x šířka) 7.35 x 10.00 mm + 7.80 x 4.30 mm |
| Šířka prstenu: | 1.30 mm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 899 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten s drahokamem moissanitem
Skladem
(2 ks)
2 325 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 925 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 399 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten s drahokamem moissanitem
Skladem
(2 ks)
1 899 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten Třpytivé srdce
Skladem
(1 ks)
895 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,7
6 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)