Elenys přívěsek Milovaná růžová packa tlapka
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrné peckové náušnice Packa tlapka čiré-WH
Skladem
(>5 pár)
1 129 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrný prsten Packa tlapka
Skladem
(1 ks)
999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
Elenys stříbrný přívěsek Milovaná černá packa tlapka
Skladem
(>5 ks)
1 209 Kč
Detailní popis produktu
- Stříbrný přívěsek v designu Milované packy / tlapky zdobené světle růžovými třpytivými zirkony a vyřezávanými pacičky po stranách. Originální design přívěsku, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Stříbro ryzost Ag 925/1000, zirkony.
- Rozměry: (výška x šířka) 0,8 cm x 1,1 cm
- Průměr průvleku: 4 mm.
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky a korálky na krk i na náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| Témata: | Zvířata, Dekorace/Životní styl |
| Barva : | Stříbrná, Růžová |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Průměr průvleku: | 4 mm |
| Rozměry: | (výška x šířka) 0,8 cm x 1,1 cm |
| Zvířecí motiv: | Psi, Kočky |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrné peckové náušnice Packa tlapka čiré-WH
Skladem
(>5 pár)
1 129 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrný prsten Packa tlapka
Skladem
(1 ks)
999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
Elenys stříbrný přívěsek Milovaná černá packa tlapka
Skladem
(>5 ks)
1 209 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
Elenys visací přívěsek Psací písmenko C
Skladem
(1 ks)
1 109 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
2 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)