ELENYS Fialka přívěsek ze sterlingového stříbra 925
Detailní popis produktu
Stříbrný propracovaný přívěsek v designu nádherné květiny zdobený fialovými a čirými třpytivými zirkony. Originální design přívěsku, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené. Stříbro ryzost Ag 925/1000, zirkony. Povrchová úprava - platinováno. Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky a korálky na krk i na náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| EAN: | B07C9RDLZR |
| Témata: | Květiny, Dekorace/Životní styl |
| Barva: | Stříbrná, Fialová |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Průměr průvleku: | 4 mm |
| Rozměry: | (výška x šířka) 0,9 cm x 0,9 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
10 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)