Elenys stříbrný přívěsek Rozkvetlá louka
Detailní popis produktu
- Luxusní a propracovaný stříbrný přívěsek v designu rozkvetlé louky zdobený zirkony a glazurou.
- Průměr průvleku: 4 mm
- Povrchová úprava: platinováno
- Rozměr přívěsku: (výška x šířka) 0.9 cm x 0.9 cm
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky a korálky na krk i na náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Témata: | Jaro/Léto, Zvířata, Květiny, Příroda |
| Barva: | Stříbrná, Zelená, Červená |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon, Glazura |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Průměr průvleku: | 4 mm |
| Rozměr přívěsku: | (výška x šířka) 0.9 cm x 0.9 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)