Elenys stříbrný nastavitelný prsten Elegantní lístky
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 899 Kč
Elenys stříbrný perlový náramek
Skladem
(2 ks)
1 629 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 599 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný náramek Intuice s drahokamem moonstonem a drahokamy topazy
Skladem
(4 ks)
2 999 Kč
Detailní popis produktu
- Stříbrný nastavitelný prsten v elegantním a jemném designu lístků. Originální design prstenu, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Stříbro ryzost Ag 925/1000.
- Velikost - nastavitelná.
- Obvod - 52-60 mm / Šířka prstenu 12.00 mm.
- Povrchová úprava - platinováno.
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Obvod: | 52-60 mm |
| Osazení: | Bez osazení |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Téma: | květiny/příroda, jaro/léto |
| Typ: | Denní nošení |
| Šířka prstenu: | 12.00 mm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 699 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten s drahokamy Láska
Skladem
(1 ks)
2 499 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 499 Kč
2 978 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys prsten Pole mystických květin
Skladem
(2 ks)
945 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 599 Kč
ELENYS Imperial pozlacený prsten 18K žluté zlato
Skladem
(2 ks)
1 299 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 349 Kč
Elenys stříbrný prsten Třpytivá černá linie
Skladem
(1 ks)
1 249 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 599 Kč
ELENYS Radiant Crystal pozlacený prsten 18K žluté zlato
Vyrábíme (odeslání za 7-14 dní)
(3 ks)
1 449 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 399 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten s drahokamem moissanitem
Skladem
(2 ks)
1 899 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
2 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)