Elenys stříbrný prsten Poletující motýlci
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys náušnice Poletující motýlci
Skladem
(1 ks)
888 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
Elenys stříbrný náramek Oko života
Skladem
(3 ks)
1 199 Kč
Detailní popis produktu
- Luxusní stříbrný prsten se zirkony v designu poletujících motýlků zdobených jemnými čirými zirkony. Originální design prstenu, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Velikost univerzální / nastavitelná.
- Šířka prstenu: 5-7 mm
- Stříbro 925/1000, zirkon.
- DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,002 kg |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Šířka prstenu: | 5-7 mm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný prsten Pole hvězd
Skladem
(1 ks)
828 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 429 Kč
ELENYS Heart Angel pozlacený prsten 18K žluté zlato
Skladem
(1 ks)
1 299 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 699 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten Propletený
Skladem
(>5 ks)
1 248 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 299 Kč
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys prsten Láska na řetízku
Skladem
(2 ks)
869 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys prsten Vintage
Skladem
(1 ks)
828 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 579 Kč
ELENYS Clover pozlacený prsten 18K žluté zlato
Skladem
(2 ks)
1 399 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
Elenys stříbrný prsten Třpytivé srdce lásky
Skladem
(1 ks)
1 099 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,8
4 hodnocení
Přidat hodnocení
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)