Elenys stříbrný prsten Propletený
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný náramek Nic není nemožné
Skladem
(1 ks)
1 799 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 599 Kč
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
Elenys náramek Zapletené korálky černý
Skladem
(5 ks)
1 109 Kč
Detailní popis produktu
- Stříbrný nastavitelný prsten Propletený. Originální design prstenu, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Stříbro ryzost Ag 925/1000.
- Velikost - nastavitelná
- Obvod 52-60 mm / Šířka prstenu 8.0 mm.
- Povrchová úprava - oxidováno, platinováno.
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Obvod: | 52-60 mm |
| Osazení: | Bez osazení |
| Povrchová úprava: | platinováno, oxidováno |
| Typ: | Denní nošení |
| Určení: | dámské |
| Šířka prstenu: | 8.0 mm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 799 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten Pozitivita s drahokamem opálem a drahokamy bílými safíry
Skladem
(1 ks)
2 995 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 499 Kč
2 978 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 579 Kč
ELENYS Aura Mesh pozlacený prsten 18K žluté zlato
Skladem
(2 ks)
1 399 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 199 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný prsten Srdce
Skladem
(>5 ks)
1 059 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 499 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten s drahokamy moissanity
Skladem
(2 ks)
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys prsten Pejskova kostička
Skladem
(2 ks)
760 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 399 Kč
Elenys stříbrný rhodiovaný prsten s drahokamem moissanitem
Skladem
(2 ks)
1 899 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
2 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
L
Lenka
|
19.10.2020
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)