Elenys stříbrné náušnice Euphoria
Související produkty
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Reina – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 885 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 399 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Lotosový květ
Skladem
(1 ks)
1 099 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 499 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Strom života
Skladem
(>5 ks)
999 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 449 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Hravá kočka
Skladem
(4 ks)
1 075 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 499 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Spirituální lapač snů
Skladem
(>5 ks)
1 185 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 399 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Kouzelná víla
Skladem
(4 ks)
1 085 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 379 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Symbol ochrany
Skladem
(3 ks)
1 099 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
3 549 Kč
Elenys náhrdelník Aurielle – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(5 ks)
1 999 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 399 Kč
Elenys stříbrný řetízek Korálky
Skladem
(2 ks)
999 Kč
Detailní popis produktu
- Luxusní náušnice Euphoria ze 18ti karátového růžového zlata Vermeil obohacené měsíčními duhovými drahokamy Moonstony a čirými třpytivými drahokamy topazy. Originální design náušnic, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- 18k růžové zlato Vermeil, Měsíční kameny - drahokamy Moonstone, drahokamy topazy.
- Rozměry kamene Moonstone (výška x šířka): 1,4 x 0,8 cm
- Rozměry kamene Topaz (výška x šířka): 0.1 x 0.1 cm
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
- Šperk je dodáván s certifikátem pravosti kamene Moonstone a topaz
Naše autentické drahokamy "Duhové měsíční kameny" nebo-li "Rainbow Moonstone" jsou inspirovány Měsícem a jsou s láskou ručně vybírány v Indii.
Malé inkluze nebo-li minerály zachycené uvnitř drahokamu dokazují 100% pravost a originalitu - noste tedy svůj jedinečný drahokam s hrdostí.
Měsíční kámen jiskří magickým modrým a fialovým leskem, když jej políbí denní sluneční svit.
Moonstone je červnový oficiální kámen. Ženy jej však nosí po celý rok, protože je to kámen nových začátků.
Tyto červnové krásné šperky jsou také známé jako Travellerův "cestovatelský" kámen - vezměte si je tedy s radostí s sebou na všechna životní dobrodružství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| Typ zapínání: | Puzetka |
| Barva: | Růžová, Čirá, Smíšená |
| Barva kamene: | čirá, Smíšená |
| Materiál: | Růžové zlato Vermeil |
| Osazení: | Měsíční kámen Moonstone, Topaz |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno růžovým zlatem |
| Rozměry kamene Moonstone: | (výška x šířka) 1,4 x 0,8 cm |
| Rozměry kamene Topaz: | (výška x šířka) 0.1 x 0.1 cm |
| Typ náušnic: | peckové |
| Určení: | dámské |
| Položka byla vyprodána… | |
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
2 990 Kč
Elenys pozlacené perlové náušnice Ammon 18K žluté zlato Perla 5A
Skladem
(>5 ks)
2 490 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 349 Kč
Elenys stříbrné náušnice Padající kapky modré-BU
Skladem
(3 pár)
999 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 399 Kč
Elenys stříbrné náušnice Třpytivá srdce
Skladem
(2 pár)
1 299 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 249 Kč
Elenys stříbrné náušnice Kočičky
Skladem
(2 ks)
875 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys stříbrné visací náušnice Stromeček
Skladem
(1 ks)
995 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)