ELENYS Pohár vína přívěsek ze sterlingového stříbra 925
Detailní popis produktu
Stříbrný propracovaný přívěsek v designu poháru vína zdobeného třpytivým broušeným zirkonem a ručně nanášenou červenou glazurou. Stříbro ryzost Ag 925/1000, zirkony. Povrchová úprava - platinováno. Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky a korálky na krk i na náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| EAN: | B0B63D8LGF |
| Témata: | Rodina & přátelství, Dekorace/Životní styl |
| Barva: | Stříbrná, Červená |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon, Glazura |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Průměr průvleku: | 4 mm |
| Rozměry: | (výška x šířka) 1.5 cm x 0.8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)