Elenys stříbrný prsten Noční život
Související produkty
Detailní popis produktu
- Stříbrný nastavitelný prsten Noční život v designu třpytivého tmavě modrého měsíce s hvězdami a vzhlížející kočky k nebi. Originální design prstenu, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Stříbro ryzost Ag 925/1000, zirkony.
- Velikost - nastavitelná
- Obvod 52-60 mm / Šířka prstenu 1.60 mm.
- Povrchová úprava - platinováno.
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Nastavitelná 52-60 mm |
| Barva: | Stříbrná, Modrá |
| Barva kamene: | modrá |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Obvod: | 52-60 mm |
| Osazení: | Zirkon |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Téma: | vesmír/nebe, zvířata |
| Typ: | Denní nošení |
| Určení: | dámské, dětské |
| Šířka prstenu: | 1.60 mm |
První maj ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-30-23:00,2026-05-02-00:00
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-02-00:00,2026-05-11-00:00
3 899 Kč
Elenys prsten s drahokamy 14K růžové zlato Vermeil
Skladem
(2 ks)
2 999 Kč
5,0
2 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
K
Katka
|
19.10.2020
Je krásný
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)