Elenys stříbrné náušnice Lotosový květ
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 249 Kč
Elenys stříbrný prsten Lotosový květ
Skladem
(2 ks)
885 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Reina – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 885 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Saphira – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 985 Kč
Detailní popis produktu
Jemné stříbrné náušnice ve tvaru lotosového květu. Originální design náušnic, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
Stříbro 925/1000.
DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Typ zapínání: | Puzetka |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,002 kg |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměry: | (výška x šířka) 0.6 x 1.1 cm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrné náušnice Mašlička
Skladem
(5 pár)
1 029 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys náušnice Lapač snů
Skladem
(1 ks)
888 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
ELENYS Blush pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Skladem
(5 pár)
1 249 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrné rhodiované náušnice s drahokamy
Skladem
(5 pár)
2 709 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 349 Kč
Elenys stříbrné náušnice Padající kapky černé-BK
Skladem
(4 pár)
1 129 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,5
6 hodnocení
Přidat hodnocení
5
3x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)