Elenys stříbrný přívěsek Křišťálová sněhová vločka
Detailní popis produktu
- Luxusní a propracovaný stříbrný visací přívěsek v designu křišťálové sněhové vločky zdobený zirkony.
- Průměr průvleku: 4 mm
- Povrchová úprava: platinováno
- Rozměr přívěsku: (výška x šířka) 1.7 cm x 1.8 cm
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky a korálky na krk i na náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| EAN: | B0BYJMGNDQ |
| Témata: | Dekorace/Životní styl, Podzim/Zima |
| Barva: | Stříbrná, Modrá |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Průměr průvleku: | 4 mm |
| Rozměr přívěsku: | (výška x šířka) 1.7 cm x 1.8 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,7
6 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)