Elenys náušnice Čistá nekonečná láska
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 349 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Ďáblice
Skladem
(>5 ks)
1 339 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 099 Kč
Elenys náhrdelník Ilaya – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(4 ks)
1 745 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 439 Kč
Elenys náhrdelník Liora – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(1 ks)
1 899 Kč
Detailní popis produktu
Originální stříbrné náušnice v designu čisté nekonečné lásky. Slaďte náušnice s ostatními šperky značky Royal Fashion a vytvořte tak neodolatelný set. Originální design náušnic, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
Stříbro 925/1000.
DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Typ zapínání: | Puzetka |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,002 kg |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměry: | (výška x šířka) 0.6 x 1.3 cm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrné náušnice Packa
Skladem
(1 pár)
945 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrné rhodiované náušnice s měsíčními drahokamy
Skladem
(5 pár)
2 949 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 799 Kč
Elenys pozlacené náušnice s krystaly Swarovski® 18K bílé zlato
Skladem
(>5 pár)
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrné náušnice Bublinkové kroužky
Skladem
(1 pár)
1 319 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys náušnice Oslnivé sedmikrásky
Skladem
(2 ks)
799 Kč
4,5
4 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
P
Pavlína S.
|
20.5.2023
Spokojenost
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)