Elenys stříbrné náušnice Třpytivé lístky
Související produkty
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
2 699 Kč
1 999 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Kaela – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(2 ks)
1 799 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Saphira – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 985 Kč
Detailní popis produktu
Luxusní stříbrné náušnice v designu třpytivých lístků s jemnými čirými zirkony. Originální design náušnic, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
Slaďte náušnice s ostatními šperky značky Royal Fashion a vytvořte tak neodolatelný set.
Stříbro 925/1000, zirkony.
DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| Typ zapínání: | Puzetka |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,001 kg |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměry: | (výška x šířka) 1.5 x 0.6 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
Elenys stříbrné náušnice
Skladem
(4 pár)
999 Kč
Dm ?G_PRVNIMAJ:30:CZK:P:f,G_PRVNIMAJSK:30:EUR:P:f!2026-04-29-00:00,2026-05-01-00:00
Elenys náušnice Tropická Hvězdice
Skladem
(4 ks)
929 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,7
6 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)