Elenys stříbrný peckové náušnice Jednorožec Unicorn
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 699 Kč
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Kaela – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(4 ks)
1 799 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Saphira – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 985 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Kouzelná víla
Skladem
(4 ks)
1 085 Kč
Detailní popis produktu
- Stříbrné peckové náušnice v designu Jednorožce Unicorna zdobeného barevnými zirkony. Originální design náušnic, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Stříbro ryzost Ag 925/1000, smalt, zirkony.
- Rozměry: (výška x šířka) 0.8 x 0.9 cm
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| EAN: | B09FJ72K9K |
| Typ zapínání: | Puzetka |
| Barva: | Stříbrná, Smíšená |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon, Smalt |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměry: | (výška x šířka) 0.8 x 0.9 cm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
Elenys stříbrné náušnice kroužky Čiré pásky
Skladem
(>5 pár)
1 075 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrné rhodiované náušnice s drahokamy Srdce
Skladem
(3 pár)
2 485 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
ELENYS Orbit Drop pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Skladem
(2 pár)
1 349 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 499 Kč
2 845 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 999 Kč
Elenys stříbrné rhodiované náušnice s drahokamy Kroužky
Skladem
(>5 pár)
3 199 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys náušnice Nekonečná láska
Skladem
(3 pár)
788 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 799 Kč
Elenys pozlacené náušnice s krystaly Swarovski® 18K bílé zlato
Skladem
(>5 pár)
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 325 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,7
11 hodnocení
Přidat hodnocení
5
8x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)