Elenys stříbrný náhrdelník Půlnoční měsíc
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný náhrdelník Romantický měsíc
Skladem
(1 ks)
1 399 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
ELENYS Pure Grace pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Skladem
(2 pár)
1 299 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
od 2 090 Kč
od 1 790 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 325 Kč
Detailní popis produktu
- Stříbrný jemný náhrdelník v designu Půlnočního měsíce. Originální design náhrdelníku, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Stříbro ryzost Ag 925/1000.
- Velikost nastavitelná. 40-47 cm.
- Rozměr měsíce: (výška x šířka) 1.9 x 1.0 cm.
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
- Doručení ZDARMA při nákupu nad 2.200 Kč.
- Prodloužená doba vrácení zboží až do 30 dnů.
- Výměna šperku ZDARMA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ze stříbra 925/1000 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Velikost: | Nastavitelná |
| Barva: | Stříbrná |
| Délka: | 40-47 cm |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Bez osazení |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměr měsíce: | (výška x šířka) 1.9 x 1.0 cm |
| Téma: | vesmír/nebe |
| Typ: | s přívěskem |
| Určení: | dámské |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Reina – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 885 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 479 Kč
Elenys náhrdelník Auriane – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(1 ks)
1 795 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 099 Kč
Elenys náhrdelník Ilaya – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(4 ks)
1 745 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys náhrdelník Klíč k mému srdci
Skladem
(2 ks)
905 Kč
4,5
22 hodnocení
Přidat hodnocení
5
10x
4
12x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
B
Blanka
|
17.2.2025
Krásný náhrdelník
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)