Elenys stříbrný náhrdelník Strom života
Související produkty
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys stříbrné visací náušnice Stromeček
Skladem
(1 ks)
995 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys stříbrné náušnice Třpytivá mořská hvězdice
Skladem
(3 pár)
998 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
3 899 Kč
Elenys stříbrné rhodiované náušnice s drahokamy Znamenitost
Skladem
(>5 pár)
3 199 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys náušnice Lyra - stříbrné platinované
Skladem
(2 pár)
999 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 279 Kč
Elenys stříbrné náušnice Hvězdné kroužky
Skladem
(3 pár)
1 079 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 579 Kč
ELENYS Sweet Cherry pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Skladem
(4 pár)
1 349 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys stříbrné náušnice Packa
Skladem
(2 pár)
1 079 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 599 Kč
ELENYS Bird Harmony pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Skladem
(3 pár)
1 379 Kč
Detailní popis produktu
- Stříbrný přívěšek Strom života. Dokonalý šperk, jež může sloužit jako ochranný amulet, dodávající klid a přírodní energii.
- Originální design náhrdelníku, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Stříbro ryzost Ag 925/1000, barevná perleť.
- Velikost je nastavitelná.
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ze stříbra 925/1000 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| EAN: | B09SXVK2CC |
| Velikost: | Nastavitelná |
| Barva: | Stříbrná, Smíšená |
| Barva perleti: | Smíšená |
| Délka: | 37+4+3 cm |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Perleť |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměr přívěsku: | (výška x šířka) 2.1 x 1.4 cm |
| Téma: | květiny/příroda, rodina/přátelství |
| Typ: | s přívěskem |
| Určení: | dámské |
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
2 479 Kč
Elenys náhrdelník Auriane – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(1 ks)
1 795 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
3 549 Kč
Elenys náhrdelník Aurielle – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(5 ks)
1 999 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Reina – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 885 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 459 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Pro andílka
Skladem
(2 ks)
995 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 499 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Spirituální lapač snů
Skladem
(>5 ks)
1 185 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
2 099 Kč
Elenys náhrdelník Ilaya – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(4 ks)
1 745 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
2 389 Kč
Elenys náhrdelník Lyra – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 785 Kč
5,0
4 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
H
Hanka
|
19.12.2025
Náhrdelník je moc hezký.
5
V
Veronika
|
23.1.2021
mooc krásný, určitě bude na mém seznamu přání :)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)