Elenys stříbrný náhrdelník Symbol ochrany
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 499 Kč
2 845 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 399 Kč
Elenys stříbrné rhodiované náušnice Mechový achát
Skladem
(3 pár)
1 849 Kč
Detailní popis produktu
Krásný stříbrný náhrdelník se symbolem ochrany v podobě oka zdobeného zářivými modrými zirkony. Originální design náhrdelníku, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
Obdarujte sebe nebo své blízké tímto stříbrným kouzlem. Slaďte náhrdelníky s ostatními šperky značky Royal Fashion a vytvořte tak neodolatelný set.
Stříbro 925/1000, zirkony.
Délka řetízku - 36 - 45 cm
DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ze stříbra 925/1000 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| Velikost: | Nastavitelná, 36-45cm |
| Barva: | Stříbrná, Modrá |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměry: | (výška x šířka) 0.7 x 1.6 cm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 389 Kč
Elenys náhrdelník Lyra – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 785 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 549 Kč
Elenys náhrdelník Aurielle – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(5 ks)
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 099 Kč
Elenys náhrdelník Ilaya – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(4 ks)
1 745 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Reina – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 885 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 499 Kč
Elenys náhrdelník Cyrene – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný náhrdelník Romantický měsíc
Skladem
(1 ks)
1 449 Kč
4,8
4 hodnocení
Přidat hodnocení
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
LM
Luděk Mazal
|
25.8.2024
Je skvělý a mám ráda ochranu... I když je pouze v mysli cítím se odvážnější
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)