Elenys stříbrný přívěsek Romantická květina
Související produkty
Detailní popis produktu
- Stříbrný přívěsek ve tvaru srdce zdobený třpytivou květinou posázenou růžovými zirkony. Střed květiny tvoří čirý zirkon. Přívěsek je také obohacen ručně vyřezávanými milovanými srdíčky po stranách. Originální design přívěsku, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Stříbro ryzost Ag 925/1000, zirkony.
- Povrchová úprava - platinováno.
- Rozměr přívěsku - (výška x šířka) 1.1 x 1.2 cm.
- Průměr průvleku: 4 mm.
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné přívěsky a korálky na krk i na náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Témata: | Srdce/Láska, Rodina & přátelství, Květiny/příroda |
| Barva: | Stříbrná, Růžová, Čirá |
| Barva kamene: | čirá, růžová |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Průměr průvleku: | 4 mm |
| Rozměr přívěsku: | (výška x šířka) 1.1 x 1.2 cm |
| Určení: | dámské |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)