Elenys stříbrné náušnice Křišťálové kouzlo
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 439 Kč
Elenys náhrdelník Liora – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(1 ks)
1 899 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Kouzelná víla
Skladem
(4 ks)
1 085 Kč
Detailní popis produktu
Luxusní stříbrné náušnice v designu křišťálového kouzla s ručně posázenými čirými zirkony. Originální design náušnic, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
Slaďte náušnice s ostatními šperky značky Royal Fashion a vytvořte tak neodolatelný set.
Stříbro 925/1000, zirkony.
DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| EAN: | B0BYW5J78Y |
| Typ zapínání: | Anglické zapínání |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,002 kg |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměry: | (výška x šířka) 1.7 x 1.0 cm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 999 Kč
Elenys stříbrné rhodiované náušnice s drahokamy Efektní kruhy
Skladem
(>5 pár)
3 299 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 449 Kč
ELENYS Orbit Drop pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Vyrábíme (odeslání za 7-14 dní)
(3 pár)
1 199 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
ELENYS Gloria pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Skladem
(3 pár)
1 199 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys náušnice Otisk tlapky_packy
Skladem
(2 ks)
825 Kč
4,5
29 hodnocení
Přidat hodnocení
5
14x
4
15x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
MB
Michaela Blaskóová
|
20.7.2025
Náušnice jsou krásné,i přes nepříjemnou situaci,že se balíček ztratil v zásilkovně mi poslali hned nové. Takže doporučuji 10 z 10. Jsou opravdu krásné a určitě objednám znovu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)