Elenys stříbrné platinované náušnice Barevné zirkony
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 099 Kč
Elenys náhrdelník Ilaya – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(4 ks)
1 745 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 459 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Pro andílka
Skladem
(2 ks)
995 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 349 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Andílek
Skladem
(3 ks)
1 239 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 499 Kč
Elenys náhrdelník Cyrene – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(>5 ks)
1 999 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 439 Kč
Elenys náhrdelník Liora – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(1 ks)
1 899 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný náhrdelník Romantický měsíc
Skladem
(1 ks)
1 449 Kč
Detailní popis produktu
Luxusní stříbrné náušnice v designu barevných křišťálů v podobě broušených třpytivých zirkonů. Originální design náušnic, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
Slaďte náušnice s ostatními šperky značky Royal Fashion a vytvořte tak neodolatelný set.
Stříbro 925/1000, zirkony.
DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| Typ zapínání: | Ruský patent |
| Barva: | Stříbrná, Modrá, Růžová, Fialová |
| Hmotnost: | 0,003 kg |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměry: | (výška x šířka) 1.6 x 1.1 cm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
ELENYS Bee Honey pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Skladem
(3 pár)
1 349 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
ELENYS Ball pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Skladem
(3 pár)
1 179 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
Elenys náušnice Zářivě barevné bublinky-CF
Skladem
(3 pár)
979 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrné peckové náušnice Packa tlapka čiré-WH
Skladem
(>5 pár)
1 129 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
Elenys stříbrné náušnice Perla
Skladem
(>5 pár)
1 085 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,8
10 hodnocení
Přidat hodnocení
5
8x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)