Elenys náušnice s drahokamy Sympatie 14K růžové zlato Vermeil
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Kouzelná víla
Skladem
(4 ks)
1 085 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Kaela – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(3 ks)
1 799 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrný náhrdelník Romantický měsíc
Skladem
(1 ks)
1 449 Kč
Detailní popis produktu
- Luxusní kruhové náušnice Sympatie ze 14ti karátového růžového zlata Vermeil obohacené měsíčními duhovými drahokamy Moonstony a čirými třpytivými drahokamy topazy. Originální design náušnic, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- 14k růžové zlato Vermeil, Měsíční kameny - drahokamy Moonstone, drahokamy topazy.
- Rozměry kamene Moonstone (výška x šířka): 0.4 x 0.3 cm.
- Rozměry náušnic (výška): 2.4 cm.
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
- Šperk je dodáván s certifikátem pravosti kamene Moonstone a topaz
Naše autentické drahokamy "Duhové měsíční kameny" nebo-li "Rainbow Moonstone" jsou inspirovány Měsícem a jsou s láskou ručně vybírány v Indii.
Malé inkluze nebo-li minerály zachycené uvnitř drahokamu dokazují 100% pravost a originalitu - noste tedy svůj jedinečný drahokam s hrdostí.
Měsíční kámen jiskří magickým modrým a fialovým leskem, když jej políbí denní sluneční svit.
Moonstone je červnový oficiální kámen. Ženy jej však nosí po celý rok, protože je to kámen nových začátků.
Tyto červnové krásné šperky jsou také známé jako Travellerův "cestovatelský" kámen - vezměte si je tedy s radostí s sebou na všechna životní dobrodružství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| Typ zapínání: | Kloubové zapínání |
| Barva: | Stříbrná, Čirá, Smíšená, Růžové zlato |
| Barva kamene: | čirá, Smíšená |
| Materiál: | Růžové zlato Vermeil |
| Osazení: | Měsíční kámen Moonstone, Topaz |
| Povrchová úprava: | Pozlaceno růžovým zlatem |
| Rozměry: | (výška) 2.4 cm |
| Rozměry kamene Moonstone: | (výška x šířka) 0.4 x 0.3 cm |
| Typ náušnic: | kruhové |
| Určení: | dámské |
| Položka byla vyprodána… | |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 599 Kč
ELENYS Perlisse pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Vyrábíme (odeslání za 12-18 dní)
(5 pár)
1 399 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
2 389 Kč
Elenys náušnice Aurielle – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(4 pár)
1 895 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 299 Kč
Elenys náušnice Zářivě barevné bublinky-CF
Skladem
(3 pár)
979 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 499 Kč
ELENYS Pearl Trio pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Skladem
(>5 pár)
1 349 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys náušnice Duhová srdce
Skladem
(2 ks)
975 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)