ELENYS Coastelle pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Související produkty
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 399 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Třpytivá elegance
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
999 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 399 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Spojená láska
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 499 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Packa Tlapka
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
999 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 379 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Symbol ochrany
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 099 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
Elenys náhrdelník Minimalistická čirá kapka-D
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
809 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
Elenys náhrdelník Dvojitý hvězdný
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 099 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 899 Kč
ELENYS Anděl strážný náhrdelník · sterlingové stříbro 925
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 499 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 349 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Mořská víla
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
2 499 Kč
Elenys náhrdelník Cyrene – Alexandrit, 18K pozlacení
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 999 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
Elenys náhrdelník Symbol nekonečné lásky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
860 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
2 389 Kč
Elenys náhrdelník Lyra – Alexandrit, 18K pozlacení
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 785 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 379 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Milovaná kočka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
1 259 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.011 kg |
| Typ zapínání: | Puzetka |
| Barva: | Zlatá, Perlová |
| Materiál: | Prémiová vysoce kvalitní ocel (304/316L) |
| Osazení: | Perla |
| Povrchová úprava: | ELENYS Signature Gold™ - 18K prémiové pozlacení nejmodernější technikou |
| Rozměry náušnic: | Výška mušle 2 cm / výška náušnic 3,8 cm |
| Typ náušnic: | visací |
| Certifikace: | Splňuje mezinárodní testy dle přísných norem REACH (EU) |
| Hypoalergenní: | Ano |
| Odolnost proti potu, parfémům a vlhkosti: | Ano, žádná ztráta lesku |
| Trvale zářivý vzhled: | Ano |
| Vhodné pro citlivou pokožku: | Ano |
| Vhodné pro každodenní nošení: | Ano |
| Voděodolné: | Ano |
| Značka: | ELENYS |
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 599 Kč
ELENYS Perlisse pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyrábíme - odeslání za 15-20 dní
(>5 pár)
1 399 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 399 Kč
Elenys stříbrné náušnice Bublinkové kroužky
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 pár)
999 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
2 899 Kč
Elenys pozlacené náušnice s drahokamem moissanitem 18K bílé zlato
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 pár)
1 999 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 399 Kč
Elenys náušnice Třpytivé kroužky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
999 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
Elenys náušnice Lapač snů
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
888 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 399 Kč
Elenys stříbrné peckové náušnice Perla
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
998 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
3 990 Kč
Elenys pozlacené náušnice Luna s prémiovou perletí 18K žluté zlato
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
2 990 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 599 Kč
ELENYS Marella pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 pár)
1 399 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 599 Kč
ELENYS Bird Harmony pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 pár)
1 379 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
1 299 Kč
ELENYS Onda náušnice z prémiové oceli
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 pár)
1 099 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
Elenys náušnice Nekonečná láska
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 pár)
788 Kč
Jaro ?G_JARO:30:CZK:P:f,G_JAROSK:30:EUR:P:f!2026-05-11-00:00,2026-05-13-00:00
2 799 Kč
Elenys pozlacené náušnice s krystaly Swarovski® 18K bílé zlato
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 pár)
1 999 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)