Elenys náušnice Lesní víla
Související produkty
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 349 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Andílek
Skladem
(3 ks)
1 239 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 399 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Kouzelná víla
Skladem
(4 ks)
1 085 Kč
Detailní popis produktu
Originální stříbrné náušnice v designu lesní víly doplněné třpytivými zirkony. Originální design náušnic, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
Slaďte náušnice s ostatními šperky značky Royal Fashion a vytvořte tak neodolatelný set.
Stříbro 925/1000, zirkony.
DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| Typ zapínání: | Puzetka |
| Barva: | Stříbrná, Žlutá |
| Hmotnost: | 0,001 kg |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměry: | (výška x šířka) 1.5 x 0.9 cm, (výška x šířka) 1.2 x 1.5 cm |
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 579 Kč
ELENYS Sweet Cherry pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Skladem
(3 pár)
1 349 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
1 799 Kč
ELENYS Bold Dome Hoops pozlacené náušnice 18K žluté zlato
Skladem
(>5 pár)
1 499 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 999 Kč
Elenys stříbrné rhodiované náušnice s drahokamy Bohyně
Skladem
(1 pár)
3 599 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
Elenys stříbrné náušnice Svázané
Skladem
(1 ks)
848 Kč
black friday ?G_BF40:40:CZK:P:f,G_BF40SK:40:EUR:P:f!2026-03-31-09:24,2026-04-19-09:24
3 899 Kč
Elenys stříbrné rhodiované náušnice s drahokamy Znamenitost
Skladem
(>5 pár)
3 199 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)