Elenys pozlacené náušnice Kostka s krystaly Swarovski® 18K bílé zlato
Související produkty
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys náhrdelník Dvojitý hvězdný
Skladem
(3 ks)
1 099 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
3 549 Kč
Elenys náhrdelník Aurielle – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(5 ks)
1 999 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
2 479 Kč
Elenys náhrdelník Auriane – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(1 ks)
1 795 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys stříbrný rhodiovaný náhrdelník Velké třpytivé srdce
Skladem
(>5 ks)
1 099 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
2 399 Kč
Elenys náhrdelník Kaela – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(1 ks)
1 799 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
2 439 Kč
Elenys náhrdelník Liora – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(1 ks)
1 899 Kč
Detailní popis produktu
- Visací čtvercové náušnice pozlacené 18 karátovým bílým zlatem zdobené krystaly Swarovski. Originální design náušnic, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Stříbro ryzost Ag 925/1000, krystal Swarovski
- Povrchová úprava: pozlaceno 18k bílým zlatem
- Velikost (výška x šířka): 2.4 cm x 0.5 cm
- Velikost kamene (výška x šířka) 0.5 cm x 0.5 cm
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| Typ zapínání: | Háček |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Krystal Swarovski |
| Povrchová úprava: | pozlaceno bílým zlatem |
| Typ náušnic: | visací |
| Určení: | dámské |
| Hypoalergenní stříbro: | Ano |
| Velikost (výška x šířka): | 2.4 cm x 0.5cm |
| Velikost kamene (výška x šířka): | 0.5 cm x 0.5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 149 Kč
Elenys stříbrné náušnice Mini kroužky
Skladem
(1 ks)
825 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys stříbrné náušnice Packa
Skladem
(2 pár)
1 079 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 279 Kč
Elenys stříbrné náušnice Hvězdné kroužky
Skladem
(3 pár)
1 079 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys náušnice Lapač snů
Skladem
(1 ks)
888 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys stříbrné náušnice Třpytivá mořská hvězdice
Skladem
(3 pár)
998 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 349 Kč
Elenys stříbrné náušnice Padající kapky zelené-GN
Skladem
(4 pár)
999 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 249 Kč
Elenys stříbrné náušnice Kočičky
Skladem
(2 ks)
875 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys stříbrné rhodiované náušnice s měsíčními drahokamy
Skladem
(4 pár)
2 949 Kč
5,0
2 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
D
Dana L.
|
24.7.2025
Náušnice jsou nádherně jemné a přitom výrazné. Krystaly se krásně třpytí i při běžném denním světle. Pozlacení je jemné, ne křiklavé, působí velmi čistě a luxusně. Mám citlivé uši a sedí mi perfektně, vůbec nic nedráždí. Hodí se ke všemu a vždycky dodají outfitu šmrnc. Miluju je!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)