Elenys stříbrné náušnice Třpytivé hvězdné kroužky
Související produkty
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 379 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Symbol ochrany
Skladem
(3 ks)
1 099 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 499 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Packa Tlapka
Skladem
(>5 ks)
999 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
2 099 Kč
Elenys náhrdelník Ilaya – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(4 ks)
1 745 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 349 Kč
Elenys stříbrný náhrdelník Den a noc
Skladem
(3 ks)
998 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
3 549 Kč
Elenys náhrdelník Aurielle – Alexandrit, 18K pozlacení
Skladem
(5 ks)
1 999 Kč
Detailní popis produktu
- Stříbrné náušnice v designu Třpytivých hvězdných kroužků. Originální design náušnic, kvalitní zpracování a materiál, ručně dohotovené.
- Stříbro ryzost Ag 925/1000, zirkony.
- Rozměry: výška 1.3 cm
- Vaši objednávku dodáme v DÁRKOVÉM BALENÍ - ZDARMA !*
- Doručení ZDARMA při nákupu nad 2.200 Kč.
- Prodloužená doba vrácení zboží až do 30 dnů.
- Výměna šperku ZDARMA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné a zlaté náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Typ zapínání: | Kloubové zapínání |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,002 kg |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení: | Zirkon |
| Pohlaví: | Dámské |
| Povrchová úprava: | platinováno |
| Rozměry: | Výška 1.3 cm |
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys stříbrné peckové náušnice Strom života
Skladem
(1 pár)
895 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 299 Kč
Elenys náušnice Zářivě barevné bublinky-CF
Skladem
(2 pár)
979 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys náušnice Nekonečná láska
Skladem
(3 pár)
788 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 279 Kč
Elenys stříbrné náušnice Hvězdné kroužky
Skladem
(3 pár)
1 079 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
Elenys stříbrné visací náušnice Stromeček
Skladem
(1 ks)
995 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 249 Kč
Elenys stříbrné náušnice Kočičky
Skladem
(2 ks)
875 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 299 Kč
Elenys stříbrné náušnice Symbol ochrany
Skladem
(2 pár)
988 Kč
Dm ?G_DM30:30:CZK:P:f,G_DM30SK:30:EUR:P:f!2026-05-09-00:00,2026-05-11-00:00
1 149 Kč
Elenys stříbrné náušnice Mini kroužky
Skladem
(1 ks)
825 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
4,5
8 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4x
4
4x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

1.png?69711fd7)
1.png?69711faa)
_1.png?69711f0e)
1.png?69711f65)